Blog

Jak zwiększyć ruch w sklepie internetowym?

Głównym źródłem zysku w sklepie internetowym jest konwersja, a żeby do niej doszło, najpierw trzeba wygenerować wartościowy ruch. Jak to zrobić? Doradzamy!

Co wybrać? Strona z szablonu czy projektu graficznego?

Każde z rozwiązań dotyczące wyglądu strony www ma swoje wady i zalety. Ważne jest, żeby dobrać je pod indywidualne oczekiwania i potrzeby.

Optymalizacja – przyśpieszanie działania strony

W ostatnim czasie coraz więcej potencjalnych klientów zwraca się do nas z prośbą o poprawę szybkości ładowania ich stron. Również tych, które tworzone były kilka lat temu. Poniżej kilka słów o przyśpieszaniu działania strony.

Dlaczego warto aktualizować WordPressa?

Na każdym urządzeniu warto robić cykliczny przegląd i aktualizację. Ta sama zasada tyczy się stron internetowych. Poniżej przeczytasz dlaczego warto aktualizować Wordpressa i wtyczki.

Darmowy kalendarz na 2022 rok

Wejdź i pobierz darmowy kalendarz na 2022 rok. Mamy nadzieje, że pomoże on w zaplanowaniu zadań i celów na kolejne kwartały. Będzie też świetnym miejscem do zaznaczania nowych sukcesów! Czego życzymy w nowym roku 🙂

Polecane narzędzia biznesowe

Każda firma ma swoje sprawdzone narzędzia, które pomagają w prowadzeniu biznesu. Poznaj nasze ulubione narzędzia biznesowe, z których korzystamy na co dzień w naszej agencji.

Google Ads

Google Ads (adwords) co to jest?

Google Ads, dawniej Google Adwords, to wyspecjalizowany system do ściągania ruchu do strony lub sklepu internetowego w pewnej określonej kwocie, w kampaniach nazywa się to budżetem. Tak można odpowiedzieć w skrócie na pytanie Google Ads co to jest?

content marketing

Czym jest content marketing

Content marketing to planowanie odpowiedniej strategii dla swojego biznesu w sieci. Częstym błędem przy tworzeniu przyszłych zadań marketingowych jest wykorzystanie ich z innych kampanii klientów. Przecież specyfika danej branży kreuje te potrzeby względem klienta, nie znajdziemy dwóch biznesów, które da się przekuć w sukces w identyczny sposób.

kalendarz do druku na rok 2021

Darmowy kalendarz 2021 do druku

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Czas zaplanować cele i zadania na przyszłe miesiące. Pomoże w tym przygotowany przez nas bezpłatny kalendarz na 2021 rok. Wydrukuj na domowej drukarce i zacznij planować styczeń 2021!

blogowanie

Prowadzenie własnego bloga, co daje?

Blogowanie jest formą marketingu o relatywnie niskich kosztach i ryzyku. Przygotuj się, że nie od razu zaobserwujesz rezultaty płynące z jego pisania. Rozwój brandu za pośrednictwem bloga to po prostu inwestycja.

kanaly social media

Popularne kanały do promocji marki w social media.

Obecnie duża część dużych firm jako promocję swojej marki wykorzystuje dostępne darmowe kanały social media oraz dopłaca do promocji swoich zasięgów o ile dany kanał, oferuje taką usługę.

software house

Software house co to jest?

Obecny rok 2020 na dobre wpisał się w jeszcze większe zapotrzebowanie na oprogramowanie dedykowane. Duża część branży z powodu wirusa musiała się przestawić na działania w sieci bez wcześniejszego przygotowania. Większość pewnie nawet nie planowała takiego kroku.

Ile kosztuje strona internetowa? Wyjaśniamy

Wpis będzie aktualizowany a zależności od zmian występujących na rynku tworzenia stron internetowych, aby odpowiadał jak najbardziej faktycznym cenom w danym roku. Obecnie wyjaśniamy ile kosztuje strona internetowa w 2020 r.

Nie masz czasu na czytanie? Możesz szybko dostać od nas wycenę w ciągu 24 godzin. Prosimy o szybki kontakt przez formularz kontaktowy lub telefon do nas bezpośrednio.

pozycjonowanie stron i sklepow internetowych

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – na co zwrócić uwagę.

Cześć, miło nam Cię gościć na naszym blogu, jeśli stwierdzisz po przeczytaniu tego artykułu, że to zbyt dużo jak na twoje siły, to zapraszamy do kontaktu.

aplikacja dedykowana

Dedykowana aplikacja internetowa
dla systemu czyste powietrze.

Zapewne większość z was jest posiadaczami aut i kojarzy system powiadomień SMS ze stacji kontroli pojazdów, w której ostatnio robiliśmy przegląd swojego samochodu.