Blog

Darmowy kalendarz na 2022 rok

Wejdź i pobierz darmowy kalendarz na 2022 rok. Mamy nadzieje, że pomoże on w zaplanowaniu zadań i celów na kolejne kwartały. Będzie też świetnym miejscem do zaznaczania nowych sukcesów! Czego życzymy w nowym roku 🙂

Polecane narzędzia biznesowe

Każda firma ma swoje sprawdzone narzędzia, które pomagają w prowadzeniu biznesu. Poznaj nasze ulubione narzędzia biznesowe, z których korzystamy na co dzień w naszej agencji.

Google Ads

Google Ads (adwords) co to jest?

Google Ads, dawniej Google Adwords, to wyspecjalizowany system do ściągania ruchu do strony lub sklepu internetowego w pewnej określonej kwocie, w kampaniach nazywa się to budżetem. Tak można odpowiedzieć w skrócie na pytanie Google Ads co to jest?

content marketing

Czym jest content marketing

Content marketing to planowanie odpowiedniej strategii dla swojego biznesu w sieci. Częstym błędem przy tworzeniu przyszłych zadań marketingowych jest wykorzystanie ich z innych kampanii klientów. Przecież specyfika danej branży kreuje te potrzeby względem klienta, nie znajdziemy dwóch biznesów, które da się przekuć w sukces w identyczny sposób.

kalendarz do druku na rok 2021

Darmowy kalendarz 2021 do druku

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Czas zaplanować cele i zadania na przyszłe miesiące. Pomoże w tym przygotowany przez nas bezpłatny kalendarz na 2021 rok. Wydrukuj na domowej drukarce i zacznij planować styczeń 2021!

software house

Software house co to jest?

Obecny rok 2020 na dobre wpisał się w jeszcze większe zapotrzebowanie na oprogramowanie dedykowane. Duża część branży z powodu wirusa musiała się przestawić na działania w sieci bez wcześniejszego przygotowania. Większość pewnie nawet nie planowała takiego kroku.

Ile kosztuje strona internetowa? Wyjaśniamy

Wpis będzie aktualizowany a zależności od zmian występujących na rynku tworzenia stron internetowych, aby odpowiadał jak najbardziej faktycznym cenom w danym roku. Obecnie wyjaśniamy ile kosztuje strona internetowa w 2020 r.

Nie masz czasu na czytanie? Możesz szybko dostać od nas wycenę w ciągu 24 godzin. Prosimy o szybki kontakt przez formularz kontaktowy lub telefon do nas bezpośrednio.

blogowanie

Prowadzenie własnego bloga, co daje?

Blogowanie jest formą marketingu o relatywnie niskich kosztach i ryzyku. Przygotuj się, że nie od razu zaobserwujesz rezultaty płynące z jego pisania. Rozwój brandu za pośrednictwem bloga to po prostu inwestycja.

kanaly social media

Popularne kanały do promocji marki w social media.

Obecnie duża część dużych firm jako promocję swojej marki wykorzystuje dostępne darmowe kanały social media oraz dopłaca do promocji swoich zasięgów o ile dany kanał, oferuje taką usługę.

pozycjonowanie stron i sklepow internetowych

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – na co zwrócić uwagę.

Cześć, miło nam Cię gościć na naszym blogu, jeśli stwierdzisz po przeczytaniu tego artykułu, że to zbyt dużo jak na twoje siły, to zapraszamy do kontaktu.