Blog

Inne

Dlaczego potrzebujesz consent mode v2?

Od marca 2024 Google obowiązkowo wymaga zgody na pliki cookies i analitykę. Sprawdź jak to wdrożyć na swojej stronie www!

Gramy dla WOŚP 2024

Gramy razem dla WOŚP!
Już w najbliższą niedzielę (28.01.2024) odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zapraszamy do licytacji vouchera na stronę www o wartości 4000zł. 

Darmowy planer na 2024 rok do druku

Udostępniamy Wasz ulubiony planer roczny! Wejdź w link i pobierz kalendarz na 2024 rok. Zupełnie za darmo! Na pewno pomoże on w zaplanowaniu działań marketingowy na najbliższy czas. Zaznaczcie w nim termin kontaktu z Fancybox 🙂

darowy kalendarz 2023

Darmowy kalendarz na 2023 rok

Mamy dla Was kalendarz na 2023 rok. Zupełnie za darmo! Na pewno pomoże on w zaplanowaniu zadań i celów na kolejne kwartały. Zaznaczcie w nim termin kontaktu z Fancybox 🙂

Co wybrać? Strona z szablonu czy projektu graficznego?

Każde z rozwiązań dotyczące wyglądu strony www ma swoje wady i zalety. Ważne jest, żeby dobrać je pod indywidualne oczekiwania i potrzeby.

Optymalizacja – przyśpieszanie działania strony

W ostatnim czasie coraz więcej potencjalnych klientów zwraca się do nas z prośbą o poprawę szybkości ładowania ich stron. Również tych, które tworzone były kilka lat temu. Poniżej kilka słów o przyśpieszaniu działania strony.

Dlaczego warto aktualizować WordPressa?

Na każdym urządzeniu warto robić cykliczny przegląd i aktualizację. Ta sama zasada tyczy się stron internetowych. Poniżej przeczytasz dlaczego warto aktualizować Wordpressa i wtyczki.

Darmowy kalendarz na 2022 rok

Wejdź i pobierz darmowy kalendarz na 2022 rok. Mamy nadzieje, że pomoże on w zaplanowaniu zadań i celów na kolejne kwartały. Będzie też świetnym miejscem do zaznaczania nowych sukcesów! Czego życzymy w nowym roku 🙂

Polecane narzędzia biznesowe

Każda firma ma swoje sprawdzone narzędzia, które pomagają w prowadzeniu biznesu. Poznaj nasze ulubione narzędzia biznesowe, z których korzystamy na co dzień w naszej agencji.

content marketing

Czym jest content marketing

Content marketing to planowanie odpowiedniej strategii dla swojego biznesu w sieci. Częstym błędem przy tworzeniu przyszłych zadań marketingowych jest wykorzystanie ich z innych kampanii klientów. Przecież specyfika danej branży kreuje te potrzeby względem klienta, nie znajdziemy dwóch biznesów, które da się przekuć w sukces w identyczny sposób.