Blog

Darmowy kalendarz na 2022 rok

Wejdź i pobierz darmowy kalendarz na 2022 rok. Mamy nadzieje, że pomoże on w zaplanowaniu zadań i celów na kolejne kwartały. Będzie też świetnym miejscem do zaznaczania nowych sukcesów! Czego życzymy w nowym roku 🙂

W zeszłym roku po raz pierwszy udostępniliśmy darmowy kalendarz do samodzielnego druku. Dostaliśmy wiele pozytywnych komentarzy na jego temat 🙂 Wiemy, że wielu naszych klientów i partnerów chętnie z niego korzysta. W związku z tym przygotowaliśmy zaktualizowaną wersję na 2022 rok. Chcemy, żeby stało się to naszą tradycją! Na przełomie roku będziemy oddawać specjalnie zaprojektowany kalendarz na kolejny rok. Planer składa się z kalendarza z podziałem na dni oraz miejsca na dodatkowe notatki. Na czerwono zaznaczyliśmy świąteczne dni. Poniżej znajdziecie link, pod którym znajduje się darmowy kalendarz na 2022 rok do druku. 

Co należy zrobić, aby pobrać darmowy kalendarz na 2022 rok?

Wystarczy kliknąć w link udostępniony poniżej. W osobnej karcie przeglądarki otworzy się pdf z kalendarzem na 2022 rok. Można go od razu wydrukować klikając w ikonę drukarki. Jeśli chcesz pobrać go do siebie na dysk – kliknij w ikonę dyskietki (zapisz). Mamy nadzieje, że będziesz z niego często korzystać! 

Gotowy plik do pobrania z darmowym kalendarzem 2022: