Blog

Darmowy planer na 2024 rok do druku

Udostępniamy Wasz ulubiony planer roczny! Wejdź w link i pobierz kalendarz na 2024 rok. Zupełnie za darmo! Na pewno pomoże on w zaplanowaniu działań marketingowy na najbliższy czas. Zaznaczcie w nim termin kontaktu z Fancybox 🙂

Początek roku to czas planowania. Również działań marketingowych. Żeby ułatwić Wam to zadanie – przygotowaliśmy darmowy kalendarz 2024 do samodzielnego druku. To już kolejna edycja naszego fancyboxowego planera! Wiemy, że wielu naszych klientów i partnerów chętnie z niego korzysta. Mamy nadzieje, że tak samo będzie z tegorocznym!
Ponizej znajdziecie zaktualizowaną wersję na 2024 rok. Planer składa się z kalendarza z podziałem na dni oraz miejsca na dodatkowe notatki. Na czerwono zaznaczyliśmy świąteczne dni. Niech służy i będzie świadkiem wielu ambitnych zadań!

 

Jak pobrać darmowy kalendarz na 2023 rok?

Poniżej znajduje się przycisk “Pobierz kalendarz”. Po kliknięciu go, w przeglądace otworzy się plik w formacie pdf z planerem na 2024 rok. Można go od razu wydrukować lub pobrać na swój na dysk (ikona dyskietki spowoduje zapis). Mamy nadzieje, że się przyda!

 

Gotowy plik do pobrania z darmowym kalendarzem 2024: