Projektowanie stron www Kielce

Firma Fancybox oferuje projektowanie stron www, internetowych dostosowanych do potrzeb klienta. W naszym portfolio posiadamy firmy rozpoznawalne w całym kraju, można spotkać również zagraniczne duże marki, z którymi współpraca układa nam się wyśmienicie. Ilość stron firmowych z projektów graficznych rośnie z każdym rokiem napędzana przez potrzebę unikalnej prezentacji na tle konkurencji.

Duże marki nam zaufały, Ty też to zrób.

Projekty graficzne

Tworzymy projekty graficzne stron internetowych dopasowane do potrzeb obecnego rynku, jak i trendów panujących na świecie. Staramy się zachować kolorystykę marki oraz utrzymać jej historię dając jej nowe życie w internecie. Wiemy, jak małe zmiany mogą wpłynąć na odbiór marki, dlatego projekty graficzne można z nami skonsultować osobiście, umawiając wizytę w naszym biurze w mieście Kielce.

Prace graficzne wykonujemy starannie, planując każdy detal w projekcie graficznym dla danego układu strony. Photoshop jest naszym najlepszym pomocnikiem w codziennej pogoni za najnowszymi trendami w designie.

Dbamy o ład w naszych plikach graficznych, bo projektowanie stron www wymaga ciągłych zmian po konsultacjach z klientami. Doradzamy przy zmianach z zachowaniem standardów poruszania się użytkowników.

Projektowanie stron firmowych

Tworzymy czytelne i przejrzyste strony na podstawie lat doświadczeń, które ciągle z każdym zleceniem powiększamy. Strony, które stworzyliśmy, od projektu po kodowanie i spięcie z CMS odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie. Nasze projekty graficzne stron internetowych są pozytywnie odbierane przez użytkowników sklepów oraz serwisów internetowych.

Dbamy o kontakt podczas tworzenia projektów, dlatego ciągle można konsultować projekt podczas pracy nad makietą serwisu, strony internetowej. Tworzymy tez redesign starych stron firmowych i dajemy im drugie życie dostosowane do obecnie panujących standardów. Obecnie jako nieliczna firma na terenie Kielc możemy się poszczycić tworzeniem stron szybkich, osiągających wyniki ponad 90/100 punktów w PageSpeed Insights. Dostosowaliśmy się tym samym do wymagań Google odnośnie do dostępności stron internetowych dla urządzeń mobilnych.

Zapraszamy
do kontaktu

(48) 506 450 201
(41) 313 53 53

biuro@fancybox.pl

ul. Warszawska 113/3
25-541 Kielce

Pn – Pt 8.00 – 16.00