Blog

kalendarz do druku na rok 2021

Darmowy kalendarz 2021 do druku

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Czas zaplanować cele i zadania na przyszłe miesiące. Pomoże w tym przygotowany przez nas bezpłatny kalendarz na 2021 rok. Wydrukuj na domowej drukarce i zacznij planować styczeń 2021!

Wiemy, że każdy ma swoje ulubione narzędzie do planowania zadań. Niektórzy wykorzystują darmowe narzędzia internetowe, inni wykupują płatne aplikacje z dodatkowymi funkcjonalnościami, a jeszcze inni wolą planować na papierze. Znajdą się też tacy, którzy łączą kilka narzędzi bo dla nich to wydaje się najbardziej efektywne. W agencji Fancybox należymy do tej ostatniej grupy 🙂 Na co dzień korzystamy z wyspecjalizowanych aplikacji do zarządzania zadaniami i projektami, ale lubimy również zapisywać pewne kwestie korzystając z analogowych odpowiedników. Z myślą o miłośnikach papierowych planerów przygotowaliśmy darmowy kalendarz na 2021 rok do druku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co należy zrobić, aby pobrać darmowy kalendarz na 2021 rok?

Kliknij w przycisk znajdujący się na dole strony. W osobnej karcie przeglądarki otworzy się plik z kalendarzem w rozszerzeniu pdf. Można go pobrać na swój dysk lub wydrukować bezpośrednio ze strony. Spokojnie można wydrukować na domowej drukarce. Wtedy możemy zacząć go uzupełniać 🙂

Gotowy plik do pobrania z darmowym kalendarzem 2021: