Strony internetowe Kielce

Umożliwiamy modyfikowanie pakietów na strony internetowe według indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Tworzone przez nas strony są

Responsywne

Tworzymy strony, które dostosowują się do ekranu urządzeń mobilnych (np. smartfon, tablet).

 

Łatwe w użyciu

Dbamy by nawigowanie na stronie było proste, a panel administracyjny intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

 

Nowoczesne

Projektujemy nowoczesne strony internetowe. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami designerskimi.

 

Zoptymalizowane

Budujemy lekkie i szybko działające strony, które są zoptymalizowanie pod SEO (wyszukiwarki internetowe).

 


Responsywne strony internetowe

Strony budujemy na podstawie najnowszych trendów z branży, zapewniając poruszanie się użytkownikom po stronie z telefonów, tabletów oraz komputerów osobistych. Strony responsywne RWD są obecnie wymagane dla poprawy widoczności w sieci. Google obecnie premiuje takie strony www jako wyznacznik do przyszłej indeksacji w wyszukiwarce Google (Mobile First Index).

Responsywny wygląd to nie tylko dostosowanie layoutu (układ strony www) do ekranu urządzenia. Należy uwzględnić jak najlepsze odczucia użytkownika z takiej wersji, czyli User Experience (doświadczenie użytkownika). Właśnie od tego doświadczenia, pozytywnego lub nie, zależeć będzie czas spędzony na stronie, konwersja w postaci zakupów lub powrót do strony po upływie jakiegoś czasu.

Proponujemy naszym nowym i obecnym klientom aby położyć szczególny nacisk na wersję mobilną strony. Ruch na stronach internetowych generowany jest w większości z urządzeń mobilnych, to od nich zależy obecnie sprzedaż większości produktów online.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz zmiany obecnej strony w nowoczesny sposób. Często dostosowujemy stare układy stron dla urządzeń mobilnych, nie trzeba wcale tworzyć wszystkiego od nowa.

 

 

Zaufali nam

 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox
 • Klienci Fancybox

Opinie klientów

Jesteśmy wdzięczni agencji Fancybox za pomoc przy realizacji projektów, stworzonych rozwiązań dedykowanych specjalnie dla nas - portalu głównego wraz z serwisami lokalnymi oraz aplikacji mobilnej. Nasze pozytywne doświadczenia z Fancybox obejmują także profesjonalną obsługę Klienta - zarówno podczas realizacji zamówienia, jak i po zakończeniu prac.
Małgorzata Wilk-Grzywna - Dyrektor Biura ROT Województwa Świętokrzyskiego
Współpraca z agencją Fancybox rozpoczęła się w 2018 roku od zlecenia na przygotowanie projektów graficznych. Wszystkie projekty zostały zrealizowanie w terminie z należytą staranością i na najwyższym poziomie. W ramach powierzonych prac Fancybox zaprojektował dla Nas m.in.: plakaty, ulotki, zaproszenia, dyplomy, grafiki do internetu, reklamy do gazety, znak drogowy im. Koziołka Matołka. Agencja Fancybox w pełni zasługuje na zaufajnie.
Karolina Kępczyk - Dyrektor Europejskiego Centrum Bajki
Mamy przyjemność zaświadczyć, że Agencja Interaktywna Fancybox w profesjonalny i rzetelny sposób wykonała oraz wdrożyła dla nas dedykowany serwis internetowy. Od momentu rozpoczęcia współpracy przebiegała ona bez najmniejszych zarzutów. Na każdym etapie byliśmy na bieżąco informowani o postępie prac. Firma wykazała się dużą kreatywnością i elastycznością. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Agencję Fancybox jako godnego zaufania partnera w zakresie tworzenia stron internetowych.
Agnieszka Wicha-Dauksza - Dyrektor Wydziału PR i Marketingu Targów Kielce
Centrostal S.A. rekomenduje agencję Fancybox jako sprawdzonego wykonawcę usług informatycznych. Na uznanie zasługuje zaangażowanie zespołu Fancybox w projekt i komunikację zarówno podczas realizacji jak i po jej zakończeniu. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Fancybox wszystkim, którzy chcą stworzyć nowoczesny serwis internetowy, jako godnego zaufania parnera, świadczącego usługi profesjonalnie oraz terminowo.
Marcin Bryk - Prezes Zarządu Centrostal S.A.

Etapy tworzenia stron

 • 1
  Koncepcja
  ustalenie celów, potrzeb i specyfikacji.
 • 2
  Indywidualny projekt graficzny
  opracowanie projektu uwzględniając wytyczne oraz najnowsze trendy w projektowaniu.
 • 3
  Programowanie
  proces kodowania serwisu.
 • 4
  Testowanie
  zespół testerów wraz z klientem dokonuje testów przed uruchomieniem.
 • 5
  Wdrożenie
  pomoc w wyborze domeny i hostingu oraz przeniesienie serwisu na docelowy adres.
 • Tworzenie stron internetowych Kielce

  Stworzenie nowej szaty graficznej strony (projektowanie stron internetowych) w dzisiejszych czasach może zająć sporo czasu w zależności od potrzeb i użytych technologii. Grafik, aby dopasować wygląd do marki, brandu i trendów musi poświęcić minimum 10 dni roboczych dla stron o wielu podstronach. Umożliwiamy spotkanie z grafikiem i konsultacje, aby strony internetowe, które robimy, sprostały oczekiwaniom klienta. Kielce to nasze rodzime miejsce, działamy na rynku lokalnym od 10 lat, co nie przeszkadza w realizacjach większych międzynarodowych projektów.

  Sprawdź nasza ofertę na strony internetowe.

  Tworzenie stron internetowych wiąże się ciągłą pogonią za trendami w budowaniu stron, zwłaszcza jeśli do strony wpinamy dodatkowo ecommerce. Musimy pamiętać wtedy o szybkości jego działania oraz prostocie nawigacji

  wtedy o szybkości jego działania oraz prostocie nawigacji i szybkim dostępie do produktów. W firmie na każdym etapie przy tworzeniu stron internetowych dyskutujemy z grafikiem oraz klientem jak coś dodać lub zmienić, aby użytkownicy, oraz wyszukiwarka zyskali. Mowa tu o ilości wejść na stronę z wyników wyszukiwania oraz zakończonych transakcjach.

  Doświadczenie, które nadal zdobywamy z uwagi na zmieniające się technologie, owocuje nowymi wyzwaniami oraz trudniejszymi realizacjami. W naszym portfolio posiadamy portale internetowe takie jak wbudowie.pl czy bryla.pl, stworzyliśmy system zarządzania ryzykiem w międzynarodowej firmie Saint-Gobain. W skład systemu wchodzi aplikacja mobilna oraz zaplecze systemu dla pracowników.

  Strony internetowe Kielce

  Nowoczesność – w chwili wypowiadania tego słowa, staję się lamusem. Postęp technologiczny w sferze internetowej jest niebywały, trudno w obecnej dobie nie docenić siły Internetu, jego możliwości oraz pułapek, które czekają na osoby/firmy chcące zaistnieć w wirtualnym świecie.

  Reklama w sieci. Możemy skorzystać z darmowych witryn, na których tworzy się strony WWW, ale czy warto? Jeśli robimy coś hobbystycznie, dla żartu to pewnie tak. Jeśli zaś strona ma przynieść nam wymierny efekt i korzyść, dobrze jest sprawę oddać w ręce fachowców. Jak wybrać dobrych twórców stron WWW? Od czego zacząć? Tu z pomocą przychodzi sam Internet. Sugerujemy wybranie rodzimych twórców, kontakt elektroniczny jest dobry (mail, tel., Skype), ale nie zawsze wystarczający. Jeśli pochodzimy z np. z Kielc, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „strony internetowe Kielce” i takowa wskaże nam lokalne firmy. Która z nich będzie odpowiednia? Warto sprawdzić czy dysponują własnymi informatykami, koderami i grafikami. Świadczyć to może nie tylko o profesjonalizmie, ale również o tym czy to dla danej firmy podstawowa, lub co najmniej ważna specjalizacja. Ten etap wyłoni zapewne kilka podmiotów. Niestety to nie koniec procesu decyzyjnego.

  Następnie warto sprawdzić jaki zakres tworzenia witryn, wybrana firma oferuje. Tu wybór jest stosunkowo łatwy, sami bowiem musimy określić w jakim zakresie będziemy korzystać z naszej strony. Czy ma być jedynie wizytówką, dla której aktualizacja będzie odbywać się sporadycznie, czy może będzie portalem, na którym informacje będą pojawiały się często lub często zmieniały. W drugim przypadku zdecydujmy z jakich funkcjonalności będziemy korzystać, czy to tylko informacja tekstowa, czy też inne elementy będą ją wyróżniać – zdjęcia, filmy, czy pliki dźwiękowe lub innego rodzaju. Tu sprawny informatyk w zależności od potrzeb, dobierze odpowiedni system zarządzania stroną – CMS. Dobra agencja bezpłatnie przeszkoli w obsłudze takiego systemu opartego np. na popularnych Joomli czy WordPress`ie. Jednocześnie dobra agencja interaktywna podpowie, doradzi i przygotuje szatę graficzną.

  korzystać, czy to tylko informacja tekstowa, czy też inne czy to tylko informacja tekstowa, czy też inne elementy będą ją wyróżniać – zdjęcia, filmy, czy pliki dźwiękowe lub innego rodzaju. Tu sprawny informatyk w zależności od potrzeb, dobierze odpowiedni system zarządzania stroną – CMS. Dobra agencja bezpłatnie przeszkoli w obsłudze takiego systemu opartego np. na popularnych Joomli czy WordPress`ie. Jednocześnie dobra agencja interaktywna podpowie, doradzi i przygotuje szatę graficzną.

  Wpisanie do wyszukiwarki wspomnianego – strony internetowe Kielce – i wybierając wśród wyświetlonych rezultatów twórców stron WWW, pamiętajmy, że niezwykle istotnym warunkiem sukcesu naszej witryny będzie jej wygląd. Klient kupuje oczami, dlatego na wagę złota jest profesjonalny zespół, nie tylko w sferze informatycznej, ale również biegły w meandrach graficznych. Dobrzy graficy i informatycy znają najnowsze trendy w świecie Internetu, współpracując ze sobą dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania dla nowej strony i tym samym gwarantują pełną responsywność strony, czyli innymi słowy dopasują ją do urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Ostatni etap, w którym kompetentny zespół może pomóc, to pozycjonowanie strony, tak aby wyszukiwarki wskazywały na naszą nową stronę jako pierwszą, albo przynajmniej jedną z pierwszych. To proces wymagający czasu, wiedzy oraz umiejętności, ale może zagwarantować nam sukcesy w wirtualnym świecie.

  Rozpoczynając tę drogę od wspomnianego, przykładowego – strony internetowe Kielce – pamiętajmy – tylko kompetencja, doświadczenie i wszechstronność pozwolą nam osiągnąć sukces.

  Zapraszamy
  do kontaktu

  (48) 506 450 201
  (41) 313 53 53

  biuro@fancybox.pl

  ul. Warszawska 113/3
  25-541 Kielce

  Pn – Pt 8.00 – 16.00